• PreceCena

Mūsu partnieri
"Aurelia Agency"
ir laulību aģentūra ar teicamu reputāciju. Mēs patiesi lepojamies ar 14 gadu darba pieredzi un priecājamies par simtiem lieliskiem gaišiem cilvēkiem, kuriem mēs spējām palīdzēt, un palīdzam satikties un veidot spēcīgas ģimenes! Mūsu aģentūras darbs balstās uz individuālo pieeju katram klientam. Ar katru potenciālo klienti mēs iepazīstamies pie tasītes tējas, atbildam uz visiem jautājumiem un sniedzam atbalstu iepazīšanās ar vīriešiem procesā!

Mūsu klienti ir dažāda vecuma vīrieši. Nopietni, orientēti veidot ģimeni, pamatā no Skandināvijas, Šveices, Anglijas, Itālijas, Francijas, Vācijas, ASV un Kanādas.

Jums trūkst laika personīgai dzīvei? Komunikācijas iespējas ir šauras un nav ar ko iepazīties? Jūs sen izšķīrāties (vai zaudējāt dzīvesbiedru), bet jauna ģimene arvien neveidojās? Jūtat vientulību vakaros pēc darba? Meklējat savu pusīti? Nezināt kur un kā iepazīties? Gribat apprecēties?

Ja uz vairākiem jautājumiem Jūs atbildējāt pozitīvi, speriet pirmo soli pretī Jūsu laimīgai personīgai dzīvei - nāciet uz Aurelia Agency aģentūru.

Pats galvenais ir Jūsu vēlme uzvarēt vientulību! Dzīve ar mīļoto cilvēku ir brīnišķīga! Izdariet šo soli un Jūs būsiet pārsteigta, kā viss sāks mainīties uz labo pusi.


NOVĒLAM JUMS MĪLESTĪBU UN LAIMI!

 
Lapaspuse 2 no 0