• PreceCena

Par mums

Pēc kāda laika mode atgriežas pie labi aizmirstā. Parūkas, šinjoni, bizes un citi vienmēr ir modē, mainās tikai krāsas un modeļi.

Mūsu firma ''Madame'' ilgāks par 20 gadiem iepriecina Rīgas iedzīvotājus, kā arī galvaspilsētas ciemiņus ar ļoti kvalitatīvu un nedārgu Japānā,Korejā,Vacijā, ražotu preci un vislielako Latvijā plašu izvēli.

Daudzus gadus kā pastāvīgie mūsu klienti ir Rīgas teātri.Mūsu firma sadarbojās ar Nacionalo Operu jau no 1999 gada un Nacionālo teatri kopš 2004 gada.

Visi izstrādājumi ir izgatavoti no jūras aļģu (kanekalons) , kā arī no dabīgiem matiem, un izskatās ļoti dabiski.

Speciāli aprīkota telpā Jūs varēsiet nesteidzoties apskatīt sevi no visām pusēm un visos rakursos, pierast pie jauna imidža, bet Jūsu pavadoņi varēs atpūsties ērtajā krēslā vai iepazīties ar preču klāstu blakus nodaļās. Pieredzējis pārdevējs rekomendēs Jūsu imidžam un sejas tipam piemērotu izstrādājumu. Jo parūka ir ļoti individuāla un personīga lieta. Katrai sievietei var piemeklēt parūkas krāsu un modeli. Un protams, lai piemeklētu ideāli piemērotu parūku, ir jāiztērē laiks. Jo frizūra ir apkārtējo cilvēku uzmanības centrā.

Pat ja Jums ir perfekta frizūra, kas ir izdarīta prestiža salonā, paies pāris nedēļas un tā zaudēs savu izskatu. Bet parūka vienmēr izglābs Jūs ārkārtējā situācijā. Ar parūku vai šinjonu dažās sekundēs Jūs varēsiet frizūru ''zēngalviņa'' pārveidot par vakara frizūru, un neviens neuzzinās par to, ka Jūs slikti jūtaties vai vienkārši aizgulējāties vai nepaguvāt izmazgāt un sakārtot savus matus.

Visos laikos sievietēm patika mainīties. Jauna frizūra – tas ir vislabākais veids likt sev justies savādāk. Praktiski nav iespējams katru nedēļu griezt un krāsot matus – mati to vienkārši neizturēs. Ko darīt un kā vislabāk izmainīt savu izskatu? Cilvēki jau sen atraduši izeju no šīs sarežģītas situācijas – tās ir parūkas. Atcerēsimies, cik bieži pēc friziera apmeklējuma Jūs ar nožēlu skatījāties uz savu nabaga galvu. Frizūra ir briesmīga, mati stāvus sacēlušies, tos ir grūti ieveidot, un matu krāsa Jums nepiestāv, Jūsu matu garums galīgi nav tāds, kādu Jūs vēlētos utt. Jūs nopūšaties, ar skumjām atceraties savus nežēlīgi nogrieztas cirtas, un kuru reizi pārliecināties, ka, pirms radikāli mainīt izskatu, ir jāgriežas pie profesionāļiem. Bet speciālista apmeklējumam vienmēr nepietiek laika, bet ar parūku Jūs dažās minūtēs varēsiet kļūt par liktenīgu blondīni Merelinas Monro stilā vai par draisku ugunīgi rudu Anželiku. Bet, ja šīs tēls Jums nepatiks, tad momentāli var atgūt savu iepriekšējo izskatu.

''Madame'' zina, kā padarīt Jūsu frizūru satriecošu, bet Jūsu izskatu neatvairāmu. Un to visu Jūs varēsiet izdarīt pati dažās minūtēs!
Vēlaties pilnīgi mainīt savu stilu un frizūru – eksperimentēt ar mūsu parūkām var tiešu mūsu veikalā (pielaikošana ir maksas, par katru parūku 1.50 euro (bez pirkuma), bet ja Jūs pirksiet parūku vai šinjonu, tad varēsiet pielaikot cik vien vēlaties, viss ir bezmaksas!).

Vēlaties padarīt frizūru kuplāku – nav problēmu! Mūsu papildus matu šķipsnas palīdzēs frizūrai piešķirt nepieciešamu apjomu.
Spilgtumu Jūsu izskatam piešķirs krāsainas šķipsnas, kuras iepin matos vai pieaudzina ar kapsulu palīdzību.
Īsus matus vienā mirklī var padarīt garus arī ar šķipsnu un dabīgu matu kapsulu palīdzību.
Speciāli aprīkotas telpas un pieredzējis meistars izdarīs to ātri un kvalitatīvi.

Veikalā darba laiks

Pirmdien-Piektdien no 11.00 - 19.00,pusdienas pārtraukums 14.30 -15.00
Sestdien no 12.00 - 17.00
Svietdiēn - brivs

Piedāvājam apmeklēt mūsu jauno internet-veikalu. Vairāk izvēles, ērtāk veikt pasūtījumu

https://wigs.lv/lv/product/